Başakşehir Çilingir GSM : 0535 274 8360

basaksehir_yetkili_cilingirEv ve iş yerleri güvenliğini riske atmayın. Çilingir belgesine sahip olmayan, hırsızlık amacıyla bu mesleği yapıyormuş gibi görünen insanların ucuz fiyatlar vererek kapı güveliklerini tehlikeye atmaktadırlar. Başakşehir Çilingiri Emniyet Anahtar olarak 1984 den bu yana hizmet vermekte olan firmamız,, sahip olduğu yetkili çilingir belgesi ve sertifikalarıyla müşteri güvenini kazanmaya devam etmektedir.

Kullanılan profesyonel ekipmanlarla İstanbul Başakşehir de çelik kapınıza ve kapı kilidine hiçbir zarar vermeden kapı açıyoruz. Günümüzde yenilenen teknolojiyle birlikte çelik kapıların güvenliğini artırmak amacıyla kilit sistemlerinde alınan tedbirler sayesinde çelik kapı açma işlemi eskisi gibi kolay olmamaktadır. Acemi çilingirlerin kapı açmak uğruna , çelik kapı ve kapı kilidine verdiği zararla, ev ve iş yerleri sahiplerine maddi zararlar yaratabilmektedir. Konusunda uzman personelimiz Başakşehir de 7/27 Profesyonel Yetkili Çilingir hizmeti vermektedir.

başakşehir yetkili çilingir

Çilingir hizmetleri hakkında bilgi edinmek fiyat almak için aşağıda yazan telefon numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

Başakşehir Yetkili Çilingir

0532 253 29 02 – 0212 579 79 97

İstanbul Anahtarcılar odasına bağlı çalışmakta olan Emniyet Anahtar Başakşehir de yetkili çilingir olarak hizmet veriyor. Esas mesleği çilingir olan Emniyet Anahtar Çilingir İbrahim Usta tarafından işletilmektedir. Başakşehir de 5. Etap , Başakşehir 2. Etap , İnnovia Ispartakule ve Bizimkent gibi bir çok yerde Başakşehir Yetkili Çilingir olarak hizmet vermektedir. Anahtarcılık hizmetleri arasında yer alan Kilit değiştirme, kilitli çelik kapı açma, pencere ve dolap kilitlerinin tamiri ve değişimi gibi bir çok anahtarcılık faliyetlerini yürütmekteyiz.

Çilingir Başakşehir Çilingir Emniyet En Yakın Anahtarcı

Başakşehir çilingir denilince akla gelen Emniyet Çilingirin Başakşehir çilingir servisi aradığınız tek adresdir. Çilingir Başakşehir servisleri hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Web sitemiz üzerinde satışında bulunduğumuz yeni kilit modellerini inceleyerek Başakşehir Çilingir servisinden kilit değiştirme , kilit montaj hizmeti talep edebilirsiniz.